• Naujienlaiškis
 • Spalio 9-15 dienomis BiteVilnius AiR, VDA Klaipėdos fakultetas ir Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras pristato seminarą-kūrybines dirbtuves 7 GARSO DIENOS. 

  Seminaras-kūrybinės dirbtuvės 7 GARSO DIENOS, pasitelkiant garsą performatyviuose kūrybos procesuose, kvestionuos menininko identiteto vaidmenį ir  reikšmę, nagrinės garso meno kūrinių santykio su žiūrovais-klausytojais tradiciją horizontalioje (Šiaurės šalių geografiniame kontekste), bei vertikalioje (gilinantis į vieną iš pirmų Lietuvoje performanso ir happeningo festivalių AN88 archyvą) linijose. Seminaro veiklose, pasitelkiant aktyvią menininko aplinka (SOUND + SPACE AWARENESS), bus permąstomas tradicinių medijų interaktyvumo potencialas, bei aktyvus žiūrovo, kaip pagrindinio elemento kūriniui įvykti, dalyvavimas. Taip pat seminaro renginiuose bus siekiama suteikti galimybę dar tik besidomintiems garso menu ar jau turintiems ilgametę patirtį garso meno srityje, atrasti naujus elementus, išgryninti tik šiaurės šalims būdingą garso identitetą bei aptarti garso meno kūrėjo poziciją ir vaidmenį Šiaurės šalių meno lauke.


  Kūrybinių dirbtuvių tvarkaraštis ir detalesnė informacija


  Atviras kūrybinių procesų pristatymas planuojamas spalio 14 – 15d. Šiame pristatyme kartu su kitais kūrybinių dirbtuvių menininkais dalyvaus ir Monica Valcarcel-Saez (Ispanija), performanso menininkė, šių metų meno mugės ArtVilnius viešnia. Pristatymų vieta ir laikas bus tikslinami ir skelbiami.

  Seminaras skirtas Klaipėdos, Vilniaus, Kauno ir Telšių fakultetų BA ir MA programų studentams bei visiems, besidomintiems garso menu. Pasirinktinai galima dalyvauti mažiausiai trijose seminaro dirbtuvėse ir pristatymuose.

  Seminaro dalyviams, atvykstantiems iš VDA Vilniaus, Kauno ir Telšių fakultetų, organizatoriai (BiteVilnius AiR) kompensuos kelionės bei apgyvendinimo išlaidas Klaipėdoje. Kelionės išlaidų kompensacijai gauti reikės pristatyti bilietus arba kuro išlaidų dokumentą, atvykus į Klaipėda.

  Kiekvienose kūrybinėse dirbtuvėse  galės dalyvauti nedaugiau 10 dalyvių. 

  SVARBU! Užsiregistruoti, užpildant registravimosi formą, prašome ne vėliau kaip spalio 5 d.

  REGISTRAVIMOSI FORMA 

  Detali informacija norintiems dalyvauti: marija.griniuk@gmail.com