• Naujienlaiškis
  • Aukštosioms mokykloms skirti autorių teisių mokymai - VDA Klaipėdos fakultete     

    Spalio 12 d., trečiadienį, nuo 15 val. VDA Klaipėdos fakultete (Daržų g. 18) vyks aukštosioms mokykloms skirti autorių teisių mokymai, kuriuos ves Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos (LATGA) Muzikos kūrinių licencijavimo poskyrio vadovas Arvydas Adamonis. Mokymų metu bus pristatyta jauniesiems ir profesionaliesiems kūrėjams aktuali teorinė ir praktinė informacija. 

    Aukštųjų mokyklų, vykdančių meno krypties programas, studentai, dėstytojai ir kiti darbuotojai nemokamų mokymų ir aktyvių diskusijų forma bus supažindinti su naudinga informacija apie menininkams priklausančias autorių teises. Kas yra autorius, kūrinys? Ką svarbiausia apie žinoti apie savo kaip autoriaus turtines ir asmenines neturtines teises? Kokias sutartis naudoti ir kaip jos veikia? Praktinėje dalyje bus gilinamasi į aktualius atvejus, apimančius studijų metu įgyvendintų kūrinių teises. 

    Projektas siekia paskatinti vidinę ir išorinę komunikaciją Lietuvos aukštosiose mokyklose apie autorių teises, nepamainomas ir studijų metu, ir pradėjus profesionalaus menininko kelią. Projektą organizuoja VšĮ Meno vadybos platforma. Partneris - VDA Klaipėdos fakultetas. Projektas vykdomas pagal Autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programą, administruojamas LR Kultūros ministerijos.

    Kontaktai pasiteiravimui: Vaida Stepanovaitė, art@arthesis.lt, +37061347187.