• Naujienlaiškis
 • Gegužės 26-29 d. iš Norvegijos į Lietuvą atvyksta profesionalias vizualizacijas kurianti ir su žymiausiais pasaulio architektais dirbanti kūrybinė grupė iš Norvegijos „MIR“.

  Šis vizitas yra VDA Kauno fakulteto įgyvendinamo projekto „Kūrybinė platforma: Lietuva+MIR” dalis. Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.

  Kiekvieną dieną mes susiduriame su tūkstančiais įvairiausių paveikslėlių. Egzistuoja ir technologijos jiems sukurti, ir daugybė jas puikiai įvaldžiusių profesionalų. Kas dar gali nustebinti ir paliesti širdį, kai viskas jau matyta? Kaip išsiskirti, kuomet konkuruoji su visu pasauliu? Tai pagrindinė vizualizacijų meistrų grupės „MIR“, įsikūrusių Norvegijoje, Bergeno mieste, misija.

  Kūrybinė grupė „MIR“ kuria skaitmeninius produktus, kurie stebina savo unikalumu ir kokybe. Kurdama vizualizacijas, „MIR“​ naudoja šiuolaikines universalias trimačio modeliavimo, animacijos ir erdvinio vaizdo projektavimo, modeliavimo bei apdorojimo sistemas (3DSMax, Lightwave, Vray, FPrime, Adobe Photoshop ir kt.). Su jais bendradarbiauti renkasi žymiausi pasaulio architektai, o gegužės 26-29 d. savo patirtimi MIR atstovai pasidalins ir su Kauno fakulteto bendruomene.

  Gegužės 27 d. VDA Kauno fakulteto studentai yra kviečiami pasinaudoti išskirtine galimybe  ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse drauge su „MIR” atstovais. Kūrybinių dirbtuvių metu bus pristatoma MIR veikla, šiuolaikinių vizualizacijų galimybės, vyks praktinis užsiėmimas. Studentų prašome atsinešti nešiojamuosius kompiuterius, kuriuose būtų įdiegta Adobe Photoshop programa. Norinčius dalyvauti studentus kviečiame registruotis el. paštu laura.seryte@vda.lt . Visa informacija apie renginį.

  Gegužės 29 d. 15 val. jaunieji architektai ir architektai profesionalai maloniai kviečiami pasidalinti patirtimi ir pabendrauti su MIR komandos atstovais Kaune. Nūdienos skaitmeniniame pasaulyje architektams tenka įveikti naujas užduotis, reikalaujančias vis įvairesnių kūrėjo įgūdžių. Bendradarbiaujant su garsia kūrybine grupe „MIR“, kurios vizualizacijos stebina unikalumu ir kokybe, VDA Kauno fakultete rengiamas apvalusis stalas su Kauno architektų bendruomene.VDA bendruomenės narius ir architektus, norinčius dalyvauti kviečiame taip pat registruotis el.paštu laura.seryte@vda.lt
  Susitkimo vieta: VDA Kauno fakulteto biblioteka, Muitinės g. 2, II aukštas.

  Daugiau informacijos apie MIR komandos veiklą galite rasti  jų internetiniame puslapyje ir Facebook paskyroje.

  Nepraleiskite progos dalyvauti projekto „Kūrybinė platforma: Lietuva+MIR” renginiuose.