• Naujienlaiškis
 • Prisidėkite prie TEDx renginio Kaune!


  Šių metų lapkričio 19 d. Kaune organizuojamas renginys TEDxKaunas. Tai visos dienos renginys subursiantis įdomias asmenybes iš Lietuvos ir užsienio valstybių. Siekiama surinkti idėjas iš kuo skirtingesnio domėjimosi lauko. Pasaulyje TED (angl. „Technology Entertainment Design") pirmą kartą suorganizuota 1984 m. kaip konferencija skirta technologijų, pramogų ir dizaino suartėjimui. Konferencijos šūkis – „idėjos, kurias verta skleisti". Konferencijose sakomos kalbos aprėpia labai platų temų spektrą: mokslas, menai, dizainas, kultūra, verslas, globalūs klausimai, technologijos bei pramogų sfera. Kalbėtojų tarpe yra tokių asmenybių, kaip buvęs JAV prezidentas Bill Clinton, Nobelio premijos laureatai James D. Watson, Murray Gell-Mann ir Al Gore, Vikipedijos steigėjas Jimmy Wales bei kiti nusipelnę verslo ir mokslo žmonės.

  Nepriklausomai organizuojamas TEDx suteikia galimybę individams ar žmonių grupėms surengti renginį savo regione (šiuo atveju Kaune), kuris prisideda prie tarptautinio TED renginių tinklų plėtimo. TEDx konferencijos vyksta 79 pasaulio šalių miestuose.

  Šių metų pranešimus siejanti tema – „Unbox the future“. Norima sukurti projekciją kaip įvairūs kasdienio gyvenimo aspektai atrodys netolimoje ateityje ir panagrinėti gręsiančius iššūkius. Todėl ketinama pakviesti dizainerius ir kitus idėjų turinčius studentus ar jų komandas siūlyti idėjas TEDXKaunas renginio temai.

  Geriausios idėjos savininkas bus pakviestas į komandą kurti ir vystyti temą ir būti atsakingam už renginio veidą online/offline erdvėje. Renginio organizatoriai tiki, kad tai gali būti puikus įrašas profesiniame portfolio.

   


  Idėjas ar klausimus siųskite adresu info@tedxkaunas.com iki liepos 9 dienos.

   

  TEDxKaunas renginys
  Karaliaus Mindaugo pr. 53
  Karaliaus Mindaugo pr. 53, Kaunas