• Naujienlaiškis
  • Galerija „Artifex“

    VDA Tekstilės galerijos ARTIFEX preliminarus parodų tvarkaraštis 2018m.

    Pirmas pusmetis

    12.19 – 01.06 Dalia Mikonytė, Adomas Žudys savi/svetimi:kaustika“.

    01.09 – 01. –20 Elinga Garuolytė “GRID”.

    01.23 – 02.03 Tomas Daukša “DBBJ ”.

    02.06 – 02.24 Kęstutis Grigaliūnas “Savanoriai: fotografinė atmintis (1919-1923 m.)” .

    .02.27 – 03.17 Rūta Šipalytė Miestas. Keliaujantys namai”.

    03.20 – 04.07 Indrė Liškauskaitė “Projekto epicentre – nauja, (ne)egzistuojanti gyvūno rūšis”.

    04.10 – 04.28 Eglė Kuckaitė “Jaudulio gamta”.

    05.02- 05.12 (7-13 Dizaino savaitė) Morta Nakaitė “Pokalbis, kuris neįvyko”.

    05.15 – 05.26 Arūnė Tornau “Pabaiga yra pradžia”.

    05. 28 – 06.16 Studentų baigiamųjų darbų gynimai:

     Lukas Tomaševičius (Tekstilės meno ir dizaino BA programa).

     Marija Rinkevičiūtė (Freska-mozaika BA programa).

    Justina Semcenkaitė (Kostiumo dizaino MA programa).

    Žymantė Poškaite (Tekstilės meno ir dizaino MA programa).

    Monika Gedrimaitė (Keramika MA programa).

    7-10 ARTVILNIUS'18 (bus pristatomos VDA studentės: Elinga Garuolytė (Skulptūros BA programa), Laura Kunciūtė (Tekstilės meno ir dizaino programa), Marija Garnak (Tekstilės meno ir dizaino programa).

    06.19 – 07.07 Teklė Ūla Pužauskaitė, kuratorė-iniciatorė, grupinė jaunų menininkių paroda MMM.

    07.10 – 07. 28 Laura Soisalon-Soininen (Suomija, Helsinki) "POLKU I TAKAS".

    Antras Pusmetis

    09.04 – 09. 15 Malvina Jelinskaitė "Tačiau norėčiau" .

    09.18 – 29 Živilė Jasutytė, Lilija Valatkienė ,,Ambulatorija''.

    10.02 10. 20 Dovilė Bagdonaitė “Užnuodytos gėlės”.

    10.2311. 03 Raminta Blaževičiūtė. 

    11.06 11. 24 Zita Inčirauskienė „AsMeniškumai”.

    11.27 – 12.15 Kristina Daukintytė Aas ir Karina Nøkleby Presttun (Norvegija).

    12.18 01.05 Kuratorės Eglė G. Bogdanienė, Dr. Lijana Natalevičienė “Marijos Žilevičienės vaidmuo formuojant Lietuvos mados ir tekstilės mokyklą”.