• Naujienlaiškis
 • „Dizaino procesai“

  Šiuolaikiniame pasaulyje dizainas vis plačiau integruojamas į įvairias sritis: mokslą, verslą, socialinį, paslaugų sektorių. Dizainas nebėra tik apčiuopiamas, vizualus objektas. Inovacijos dizaine gali būti socialiniame, strateginiame lygmenyje, jos gali keisti paslaugos ar produkto pateikimo būdą, vartojimo kultūrą. Dizainas nebūtinai yra visuomenei lengvai atpažįstamas objektas ar pokytis - tai mąstymo būdas, metodika, eksperimentai ir tyrimai. 

  Pirmojo ir antrojo kurso Dizaino magistrantūros studentai parodoje „Dizaino procesai“ siekia atskleisti kūrybos užkulisius – parodyti ne tik galutinį rezultatą, bet ir analitinių bei intuityvių kūrybos procesų sintezę. Parodos lankytojai kviečiami pažvelgti ne tik į estetinę dizaino pusę, bet ir prisidėti prie kūrybinių procesų. Paroda tarsi laboratorija, eksponatai tyrinėja aktualias socialines, ekonomines ir technologijų problemas, sprendimai sukurti pasitelkiant žaidimą pojūčiais ir potyriais,  prisimenant tradicijas ir žvelgiant į ateitį.

  Parodos dalyviai:

  Živilė Lukšytė, Rapolas Gražys, Ieva Scervianinaitė, Gintarė Černiauskaitė, Mindaugas Juršėnas, Neringa Staniulytė, Ignas Survila, Vita Vaitiekūnaitė, Barbora Adamonytė, Inna Popa, Eglė Skačkauskaitė, Rūta Vileikytė, Vytautas Burlingis, Eglė Dimaitytė, Rokas Aleliūnas, Milda Žalneravičiūtė.

  Parodos kuratorius - Juozas Brunza

  Parodos atidarymas vyks sausio 18d. 18 val. VDA galerijoje „Akademija“, Pilies g. 44.
  Paroda veiks iki sausio 30 d.