• Naujienlaiškis
 • Knyga, kuri keičia


  Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį. Šių metų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

  Paskatinti LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kviečiame Vilniaus dailės akademijos bendruomenę pasidalinti įkvepiančiomis, pamokančiomis bei motyvuojančiomis knygomis prie kurių norisi grįžti.

  Kartu prisidėkime prie kolektyvinės parodos rengimo bei pakalbėkime apie perskaitytos knygos, pakeitusios gyvenimą, istoriją.

  Prisidėti prie akcijos labai paprasta:

  1. Nuo lapkričio 23 d.  iki sausio 6 d. Vilniaus dailės akademijos bibliotekos organizuojamai parodai paskolinkite savo išsirinktą, mėgstamą knygą.

  2. Gruodžio 20 d. 16 val. kviečiame Vilniaus dailės akademijos bendruomenę  jaukiam pokalbiui bibliotekos Meno skaitykloje prie kavos puodelio pasidalinti mintimis apie knygas, kurios nepaliauja stebinti, išlaisvina sielą, sustabdo akimirkas.

  3. Skleiskite  žinią apie savo knygą: nusifotografuokite su mėgstama knyga bibliotekos Meno skaitykloje, socialiniuose tinkluose žymėkite #KnygųKalėdos ir parašykite, kuo ši knyga Jums yra svarbi!