• Naujienlaiškis
 • Rezonansas

  „Rezonansas“ – šokio spektaklio elementų paroda.

  Nuo šeštadienio Vilniuje bus pristatomas šiuolaikinių menininkų projektas „Rezonansas“, skirtas Mykolui Kleopui Oginskiui. Tai – šokio spektaklis ir paroda, kur jungiamos skirtingos meno šakos, menininkų patirtys bei požiūriai.

  „Rezonanso“ kūrybiniame procese susijungė patyrusių savo srities profesionalų, kaip videomenininko konceptualisto Sauliaus Paliuko bei akademinės krypties kompozitoriaus Raimundo Martinkėno, ir jaunųjų menininkų, kaip inovatyvios
  drabužių dizainerės Eglės Sakalaitės bei klasikinio dainavimo solisto Jurgio Jarašiaus, patirtys.

  Šeštadienį, sausio 30 d. 18 val. galerijoje 5 MALŪNAI atidaromoje parodoje bus pristatomi atskiri spektaklio elementai – skulptoriaus Simono Šidlausko sukurta scenografija, taip pat videoprojekcijos, kostiumai, garso takelio fragmentai. Scenos menų mėgėjams tai viena retų galimybių pažiūrėti, kaip spektaklio komponentai veikia savarankiškai.
  Scenoje šios asmenybės istoriją judesiu perteiks ne tik šiuolaikinio šokio publikos mėgstami Marius Pinigis ir Andrius Stakelė, bet ir vokalistas J. Jarašius bei kapoeirą praktikuojantis Džiugas Kunsmanas.

  Trečiadienį, vasario 3 d. 19 val. Menų spaustuvėje atskiri spektaklio elementai susijungs į 8 scenas, atliepiančias skirtingus M.K. Oginskio istorijos aspektus – valstybinę veiklą, pomėgį muzikai ir asmeninį gyvenimą.

  Dalyvaujantys kūrėjai:

  Scenografija ir šviesos: Simonas Šidlauskas
  Video: Saulius Paliukas
  Kostiumai: Eglė Sakalaitė
  Audio: Raimundas Martinkėnas
  Šokis: Marius Pinigis, Andrius Stakelė, Džiugas Kunsmanas
  Vokalas: Jurgis Jarašius
  Choreografija: Indrė Puišytė
  Dramaturgija: Monika Jašinskaitė

  Daugiau informacijos apie spektaklį

  „Tiketa“

  Parodos atidarymas vyks sausio 30 d. 18 val. VDA galerijoje „5 malūnai“.
  Paroda veiks iki vasario 3 d.

  Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir AB „Lietuvos geležinkėliai“

  Daugiau informacijos
  vmasanauskaite@gmail.com