• Naujienlaiškis
 • Kovo 25 d. 17 val. 5 Malūnuose pristatoma kūrybinių dirbtuvių su šiuolaikiniu danų menininku Mikkel Niemann sukurtų darbų paroda “Naikinimas ir perdirbimas".

  Naikinimas ir perdirbimas,- tai reiškiniai, nuolatos vykstantys įvairiose gyvenimo situacijose ir skirtinguose lygmenyse.
  Savo namuose, buitinės chemijos pagalba, mes kovojame su nematomomis bakterijomis, gatvėse pastoviai sutinkame potencialias destrukcijas, kaip automobilių spustys,- kurios atitinkamai verčia mus keisti savo elgseną; radikalios ideologijos turi strategiją- išsklaidyti nepageidaujamas struktūras, vadovaujantis tam tikromis tiesomis nuolatos siekiama supaprastinti gyvenimo sąlygas ir pan.
  Šių kūrybinių dirbtuvių metu, studentams buvo pasiūlyta dirbti naikinimo ir perdirbimo tema, naudojant savo paties kūną kurti naujas sampratas, idėjas ar nustatyti naujus mąstymo diskursus.


  Kūrybinių dirbtuvių vadovas, danų šiuolaikinis menininkas Mikkel Niemann

  Kūrybinių dirbtuvių ir parodos dalyviai:
  Elinga Geruolytė, Mert Can Meral, Aistė Kanapickaitė, Urtė Baranauskaitė, Gabrielė Gikytė, Ayten Huseynova, Justina Liubinaitė, Jūrė Platukytė, Paulius Lizdenis, Karolis Savickis, Marija Sučilaitė, Guoda Venciūtė, Juozapas Švelnys, Elena Šimulynaitė

  Parodos kuratorė Elena Grudzinskaitė